Bocianie Gniazdo

Jak na prawdziwą kurę domową przystało, mam swoje gniazdo ! Huśtawka z oparciem – Bocianie Gniazdo bo tak się fachowo nazywa, jest idealna dla każdej gospodyni domowej ceniącej sobie własny czas i komfort. Chorowałam na tę huśtawkę już w trakcie przeprowadzki, ale zawsze wydawało mi się niemożliwością zamontowanie jej w domu, bo to sufit nie taki, bo dziury trzeba wiercić, bo mnie nie utrzyma a poza tym ceny kosmiczne. Standard, tysiąc argumentów przeciw żaden za. Nihil novi.

W końcu udało się znaleźć atrakcyjną ofertę na allegro, nie zastanawiając się chwili dłużej kliknęłam „kup teraz” na drugi dzień kurier był już z paczką w domu. Trochę brzmi jak reklama? Niekoniecznie. Podstawowym przeznaczeniem tej bujanki jest ogród, zatem trzeba było ją trochę zmodyfikować i odwiedzić Panią Bożenę w Artechu ponieważ w przeciwieństwie do bujanek przeznaczonych typowo do domu jest na dwa mocowania, które właściwie wystarczy połączyć. Nic nadzwyczajnego a kosztuje polowe mniej.

Huśtawka wykonana jest z solidnego sznurka  (podwójny splot) w kolorze ecru i drewnianej obręczy co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Ma niepowtarzalny wygląd PAJĘCZEJ SIECI, dzięki czemu rewelacyjnie się prezentuje. Jest idealnym pomysłem na chwilę relaksu i odskocznią od domowych obowiązków.

Huśtawkę wieszamy na 2 metalowych pierścieniach. Pierścienie montujemy na haku, karabińczyku lub innym uchwycie. Maksymalny udźwig to 100 kg. Całość konstrukcji zawieszona jest na 4 plecionych sznurach ze złączonej ze sobą plecionki o średnicy 2 cm, zakończonych metalowymi pierścieniami.

Podsumowując, odrobina finezji, wiertarka, Pani Bożena w Artechu (czy innym sklepie z narzędziami) zda się też drabina i mężczyzna w domu, który potrafi tą wiertarkę złapać (o takich co tego nie potrafią jeszcze nie słyszałam) i voula. Radocha gwarantowana 🙂 Za wszystko zapłaciłam niecałe 300 zł.

Obiecałam link więc podaję, zostało jeszcze 89 KLIK

Pięknego dnia, idę leżeć i marzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *