Kamienie naturalne

Nie bez powodu kamienie naturalne cieszą się coraz większą popularnością. Kryształy i kamienie szlachetne doskonale nadają się do harmonizowania i uzdrawiania. Użyte w dobrej intencji potrafią przynieść wiele dobrego, sama mam swoją małą kolekcje 💘😊  Zanim jednak opowiem o kamieniach z którymi pracuję nad stworzeniem wymarzonej rzeczywistości, muszę wyjaśnić czym jest afirmacja, która odgrywa tu kluczową rolę.

Afirmacja to taka forma energetyczna zbudowana z powtarzających się pozytywnych myśli. Coś na zasadzie modlitwy, to myślokształt, narzędzie motywacji i wewnętrznego wzmocnienia, które ma wielką moc i może nas wspomóc w codziennym życiu. 

Afirmacje tworzymy po to, aby świadomie zająć umysł na kreowanie tego co chcemy, zamiast nieświadomie podążać za negatywnymi scenariuszami kreowanymi przez nasze myśli. Innymi słowy mówiąc to pozytywny stosunek do życia mimo rozczarowań. Efektem afirmacji jest to, że z czasem człowiek przestaje się obawiać o cokolwiek. Życie staje się lżejsze. Pojawia się więcej zaufania, zrozumienia, radości. Przychodzi spokój umysłu i w takim stanie możemy tworzyć znacznie więcej.

Stwórz swoją własną wyjątkową przestrzeń, miejsce w którym będziesz się dobrze czuła. Aby lepiej spać, usunąć negatywne wibracje, czy poprawić stan zdrowia umieść kamienie w rogach pokoju, domu, możesz rozłożyć je przy oknie na parapecie, biurku, komodzie. Podczas rozmieszczania kamieni w domu myśl o intencji oczyszczania przestrzeni. Za każdym razem gdy na nie ponownie spojrzysz, bądź dotkniesz wzbudzą na nowo Twoją intencje, przybliżając Cię do urzeczywistnienia Twoich pragnień. Stwórz swoje własne, wyjątkowe miejsce mocy.

Matka Ziemia dostarcza nam pomocnych narzędzi we wszystkich kolorach tęczy i w każdym kształcie.  Stosowanie kamieni szlachetnych to coś znacznie więcej niż noszenie ich jako biżuterii, to jedynie sposób na wprowadzenie ich do życia codziennego. Kamieni należy używać ich w połączeniu z odpowiednią intencją.

PK (5 of 6)

Turmalin czarny usuwa negatywności, użyty ze świadomą intencją tworzy pole mocy. Jest skuteczny w redukowaniu skutków działania fal elektromagnetycznych emitowanych przez telefon komórkowy i komputery (ponoć nawet pilot do telewizora i dekoder emitują te fale) dlatego warto wkomponować turmalin w wystrój domu w celu usunięcia tych szkodliwych energii. Czarny turmalinu uziemia, więc jeśli masz trudności ze skupianiem się, rozproszone myśli i chaotycznie działasz noś czarny turmalin przy sobie, a za każdym razem gdy na niego spojrzysz przypomni Ci Twoją intencje pozostania skupionym i uziemionym.

Afirmacja z turmalniem czarnym: jestem chroniony, wszelka negatywna energia uchodzi ze mnie automatycznie, otaczam się polem mocy miłości i dobrostanu. Jestem uziemiony i skupiłam się na wykonywanej czynności.

PK (2 of 6)

Kwarc różowy pastelowo różowa wibracja Kwarcu różowego wydobywa z nas miłość bezpieczeństwo współczucie tolerancję akceptację troskę i dobrostan. Jest to kamień łagodnej miłości, którą można porównać do troskliwej dającej bezpieczeństwo bezwarunkowej miłości matki. Jego symbolem jest czakra serca, doskonale radzi sobie z uczuciami gniewu i irytacji łagodząc ta wibracje. Kamyki różowego Kwarcu włożone do kąpieli przynoszą ulgę po stresującym dniu W sypialni zaś przynosi spokojny sen wypełniony wibracjami miłości.

Afirmacja z kwarcem różowym jestem miłością wypełnia mnie miłość światło i dobrostanu moja skóra i Komórki są zdrowe regenerują się każdego dnia. Jestem łagodna troskliwa i otaczam się ludźmi którzy są podobni do mnie.

PK (3 of 6)Kalcyt Niebieski zastosowany na czakrę gardła może zmienić sposób komunikowania się tak by twoja komunikacja była pełna taktu i dyplomacji .

Afirmacja z kalcytem niebieskim: Wyrażam się łatwo taktownie i dyplomatycznie bez problemu i we właściwym czasie znajduje odpowiednie słowa by wyrazić to co chcę powiedzieć

PK (4 of 6)

Cytryn. Złoty promień cytrynu ożywi twoją czarkę splotu słonecznego i zwiększy zakres postrzegania siebie jako wspaniałej osoby. Cytryny pomagają świecić wewnętrznym światłem z radością, pewnością siebie i odwagą by być tym kim chcesz być. Przynosi błyskotliwość wprowadzając jasność umysłu, jasne postrzeganie tworzonej przez Ciebie przyszłej rzeczywistości. Cytryn to Kamień urzeczywistnienia który można stosować przy wszystkich twórczych wysiłkach.Artystom pomaga usunąć blokady mentalne. Przywraca poczucie własnej wartości i pewności siebie umożliwiając ustanowienie zdrowych granic, utrzymanie skupienia i jasności umysłu.

Processed with VSCO with a5 preset

Afirmacja z cytrynem: jestem Odważny i jasno świecą swoim światłem, zachowuje jasność umysłu. Jestem wartościową jednostką społeczną.

PK (1 of 6)Ametyst jest kamieniem czakry korony i trzeciego oka, pomaga więc zrównoważyć te ośrodki energetyczne. Wspomaga śnienie nocne, świadome i na jawie. strzeże przed koszmarami i zaburzeniami snu. Ametyst jest medytacyjnym i uspokajającym kamieniem, który działa w emocjonalnych, duchowych i fizycznych płaszczyznach, aby promować spokój, równowagę i pokój. Jest również używany do eliminowania niecierpliwości.

Processed with VSCO with a5 presetAfirmacja z Ametystem: widzę czuję i wiem że życie jest magicznie, śnią mi się przyjemne sny uwalniam się od wszystkich nie służących mi nawyków.

PK (6 of 6)

Labradoryt, korzystnie wpływa na kreatywnośc, to kamieniem transformacji. Labradoryt jest również znany pod nazwą Rainbow Moonstone, gdy labradoryt znajduje się w białej macierzy. (Ten mam w pierścionku) Kryształy labradorytu pokazują mieszankę wszystkich tych kolorów, które sprawiają, że wyglądają naprawdę hipnotyzująco i przyciągają wzrok! Labradoryt to minerał skalenia, który jest najliczniejszą grupą minerałów, ktmóre można znaleźć w skorupie ziemskiej. Labradoryt to także kamień magii, który może obudzić twoje magiczne, mistyczne lub psychiczne zdolności. Oczyści twoją aurę i uszczelni ją, aby zapobiec wyciekaniu dobrej energii. Wibracje kamienia labradorytu mogą również zapewnić ochronę przed negatywnym wpływom.

Niech blask i światło kryształów rozbłyśnie całą gamą kolorów wypełniając Twój świat radością, szczęściem i zdrowiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *